info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Firmamızın Misyonu

Kapalı Oyun sahaları, açık oyun sahaları, panel çit uygulamaları konusunda uzun yılladır hizmet veren HAKAN PANEL ÇİT VE SPOR SAHA SİSTEMLERİ, kendini sürekli olarak teknolojik gelişmelere global boyutta entegrasyon sağlayarak en güncel çözümleri siz değerli müşterilerine sunmayı hedef edinmiştir. Bu misyonla hareket eden firmamız daha güzel ve daha güvenli yaşam alanları oluşturmak, daha sağlıklı yaşamak için verimli spor alanları inşa etme misyonunu yıllardır başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bu uygulamalarda firmamızın kullandığı tüm ürünler TSE belgelerine ve ISO standartlarına uyumlu olup uzun yıllar boyunca verimli bir şekilde kullanıma hizmet eder.

Biz ve ekibimiz

Firmamızda çalıştırdığımız ekibimiz, farklı alanlarda uzmanlaşmış ve her biri kendi alanında yetkin bilgi ve beceri donanımları ile donanmış olarak sizlere daha kaliteli hizmet vermeye odaklıdır.

Disiplin Hız ve Kalite

Firmamızın kuruluş prensiplerinin temelini oluşturan disiplinli çalışma hızlı üretim ve kaliteden ödün vermeyişin bir sonucu olarak başarıyı elde ettikçe, sizlere verdiğimiz hizmeti daha da memnun edici kılmak için, uygun fiyatlı hizmet kriterini de göz ardı etmiyoruz. Oyun sahaları ihtiyaçlarınızda sizlere en iyi hizmeti vermenin hem kaliteyi hem de uygun fiyatı birlikte sunabilmekten geçtiğini algılıyoruz. Bu nedenle firma yöneticileri olarak sürekli yenilenen ve güncellenen firmamızın yerinde saymadan ve başarıları ile yetinmeden daha da zirvelere çıkması adına başarılarımızdan güç alarak hizmet alanımızı genişletiyoruz. İstanbul ve ilçelerinde spor tesisleri ihtiyaçlarınızda bizden fikir ve fiyat teklifi almadan ve farkımızı görmeden iş yapmamanızı tavsiye ediyoruz. Sizlerle beraber büyümenin mutluluğu içerisinde daha güvenlikli sağlıklı yaşam alanlarını inşa etmek gibi önemli bir görevi üstlenmekten gurur duyuyoruz.

Profesyonel Ekibimizle daha güçlü yarınlar doğru

İşinde profesyonel ekibimiz ve takım arkadaşlarımızla daha güçlü yarınlara ulaşmak adına çalışırken yaptığımız başarılı çalışmalarla referans ağımızı da genişletiyoruz.

Hakan ALTUN

Y.Kurulu Bşk.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin