info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Voleybol Sahası Yapım Maliyeti

Voleybol Sahası Yapım Maliyeti

Voleybol sahaları, yapım aşamasında çok ayrıntı gerekmeyen sahalardır. Toplamda 6-6 12 kişinin iki rakip takım halinde oynadığı bir spor dalı olan voleybol, 18 metreye 9 metre bir dikdörtgen alana ve çevresinde de 3 metrelik serbest alana sahiptir. Düz bir zemin olarak hazırlanan voleybol sahaları yapılırken kullanılan malzemeler arasında parke kauçuk maddesi ve saha filesi en önemli ayrıntılardır. Diğer oyun sahalarına oranla yapımı daha kısa süren ve daha az malzeme gerektiren Voleybol Saha Yapım Maliyeti hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bu konuda yılların bilgi ve deneyimine sahip firmamızla iletişime geçebilir ve en uygun fiyatlı Voleybol Saha Yapım Maliyetleri ile ihtiyacınız olan oyun sahasını yaptırabilirsiniz. Beton ya da asfalt zemin düzleştirilerek 13 metre genişlik ve 22 metre uzunluk ölçüsüne sahip voleybol alanı Epdm ya da akrilik ile kaplanmaktadır.

Voleybol Saha Yapım Maliyeti

Voleybol sahaları kapalı alanlara yapılabileceği açık alanlara da yapılabilmektedir. Gençler için çok iyi spor aktivitesi olan voleybol çok zevkli bir oyundur. Takım ruhunu pekiştiren ve oyuncuların birbirileri ile uyum içinde olmasını gerektiren bu oyun, daha sağlıklı bireylerin yetişmesinde en iyi araçlardan biridir. Firmamız bu tür spor sahalarının yapımını üstlenmektedir. Tesislerinizde bir voleybol sahası olsun istiyorsanız yetkililerimizle görüşerek en kaliteli malzemelerden yapılacak voleybol sahası yapım maliyetini en aza indirerek kısa zamanda sahayı hizmete açabilirsiniz. Oyun sahaları yapımı alanında yıllardır İstanbul’da hizmet veren firmamızın deneyimli ve uzman ekibi ile kısa sürede Voleybol Saha Yapım Maliyeti en düşük fiyatlarda ve yüksek kalite malzeme kullanılarak sizlere uzun yıllar hizmet verecek bir voleybol sahası yapabiliriz.

Voleybol sahası yapım firmaları arasında en eski ve köklü firmalardan biri olarak sosyal tesislerinizde başta voleybol sahaları olmak üzere basketbol sahası yapımı, futbol sahası yapımı, halı saha yapımı, tenis kortu yapımı, kapalı ve açık spor sahaları yapımı firmamız tarafından sağlanmaktadır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin