info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Voleybol Sahası Yapım Aşamaları

Voleybol Sahası Yapım Aşamaları

Voleybol sahalarıgenel olarak 5 aşamada yapılmaktadır, bu aşamaların ilki beton hafriyat asfaltlama çalışmalarından oluşmaktadır. Daha sonra tel çit ile etrafı kapatma işi yapılır. Direklerin ve filenin montajından sonra elektrik işleri ve aydınlatma işlerine geçilir. Son aşama sahanın çizgilerinin çekilmesidir. Yapım aşamasına geçilmeden önce işin projelendirilmesi gerekir. 18 metre uzunluğundaki voleybol sahasının genişliği 9 metre olarak yapılır. Kenar çizgilerinden 3 metre dışarıya doğru serbest alan bırakılır. Kapalı voleybol sahalarında poliüretan kaplama kullanılır.

Voleybol Saha yapımında Lider Firmayız

İstanbul’da oyun sahaları yapımı konusunda lider firma/şirket  olaraksizlerinbu konuda beklentilerini en iyi şekilde karşılamak amacıyla çeşitli alternatiflerde farklı zemin malzemelerine sahip oyun sahalarının yapımını üstleniyoruz. Oyun sahalarında akrilik zemin kaplaması, akrilik cushionzemin kaplamaları tartan üstü akrilik kaplama çalışmaları, tartan üstü EPDM zeminler, suni halı saha zemin kaplamaları gibi çok çeşitli zemin kaplamaları ile hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla Avrupa ve dünya standartlarına uygun profesyonel Voleybol saha yapımı hizmetlerini vermekteyiz.

Dikdörtgen ve simetrik olarak yapılandırılan voleybol sahalarında zemin sakatlanmaları önleyecek şekilde dizayn edilmektedir. Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek voleybol sahası yapım maliyeti en düşük fiyat avantajlarından yararlanmanız için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Proje ekibimiz sizlere ne tür malzemenin kullanılmasının yararlı olacağını ayrıntıları ile birlikte açıklayarak, hem voleybol sahası yapımı hem de diğer oyun sahaları yapımında isabetli kararları almanıza yardımcı olacaktır.

Düşük Maliyet ve kaliteli malzeme kullanarak kapalı ve açık voleybol sahaları imar ediyoruz.

Oyun sahaları yapımı konusunda tecrübeli bir firma olarak deneyimlerimizi sizin hizmetinize sunmaya devam ediyoruz. Bu alanda yeni üretilen daha sağlam ve uzun ömürlü malzemelerin dünya genelinde takibini yaparak sizler için en uygun malzemeleri en uygun fiyatlarla sunarak oyun sahalarınızı ve güvenlik panel çitlerinizi yapıyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin