info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Voleybol Sahası Yapan Firmalar

Voleybol Sahası Yapan Firmalar

Voleybol sahaları yapan firmalar arasında en köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, uzun yıllardır panel çit ve spor sahaları yapımında lider firma olmaya devam ediyor. Bu güne kadar bu alanda voleybol sahaları yaparak hatırı sayılır ve referans oluşturan firmamızda bu alanda yetişmiş uzman çalışanlarımız belli bir program dahilinde işi aksatmadan çalışırlar. Tali kademelerde malzeme tedarik eden başka firmalar gibi malzeme eksikliğinde müşterileri bekletmeyen, kullanılan malzemelerin çoğunu kendisi imal eden spor sahaları yapım firmamız, Avrupa ve dünya standartlarında dayanıklı ve verimli spor-oyun sahaları yapmaya devam etmektedir.

Bir oyun sahası yaptırmak istediğinizde voleybol sahası yapan firmalar arasında lider olan firmamızdan fiyat almadan bu işe girişmemenizi tavsiye ediyoruz. Bu süreç profesyonellik takım ruhu ve geniş ürün yelpazesine sahip bir şirket ister. Voleybol sahası uygun fiyatlararıyorsanız mutlaka voleybol sahası yapım fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alınız. Futboldan sonra en çok rağbet gören spor dalı olma yolunda basketbol ile yarışan voleybol oyunu beton ve/veya asfalt temele yapılan ve çeşitli sportif zemin kaplama seçenekleri olan bir yapım sürecinde kapalı ve açık alanlarda imar edilebilmektedir.

Voleybol Sahası yapan Firmalar

En az 3 metrelik serbest bölgeye sahip voleybol alanı standart ölçüleri 18 metreye 9 metre genişliğinde bir dikdörtgen alandır. Zemin tüm engebelerden ve engellerden arındırılır. Orta çizginin üzerinde yer alan file bir metre genişliğe sahiptir ve 9.50 metre uzunluktadır.  File direkleri yuvarlak olarak imal edilir ve 2.55 metre uzunluğa sahiptir.  Oyuncuların özellikle sakatlanmamaları ve kötü sürprizlere maruz kalmamaları için firmamız tehlike oluşturmayacak voleybol zemin prosedürünüuygular. genel olarak 5 bölgeden oluşmaktadır. Ön bölge, Servis bölgesi oyuncu değişim bölgesi, ısınma alanı, ceza alanı gibi alanlardan oluşan voleybol sahaları; yan bantlar antenler direkler ve ek malzemelerden oluşmaktadır. Ülkemizde İstanbul’da bulunan firmamız, uzun yıllardır profesyonel olarak voleybol sahaları yapan firmalar arasında lider konumunu korumaktadır. Bu konum uzun yılların ve titiz çalışmanın bir sonucudur.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin