info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Tenis Kortu Yapım Maliyeti

Tenis Kortu Yapım Maliyeti

Son derece yaygın olarak oynanan kadınlı erkekli her yaş insanın tercih ettiği en iyi stres atıcı oyunlardan biri olan tenis oyunu sahası uluslararası ölçülere göre yapıldığında 8,23 metre x 23,77 metre ölçülere sahiptir. Beton üstüne tartan zemin ve asfalt üzerine akrilik kaplama yapılarak oluşturulan tenis kortu yapımı aşamalarında kaliteli malzeme kullanmak gerekir. Hava şartlarına dayanıklı zemin kaplama malzemelerle yapılan tenis kortu yapım maliyeti de kullanılan malzemeye göre hesaplanır.

Tenis Kortu Yapımında kalite ve ucuzluk Bizde

 

İstanbul’da en çok rağbet edilen tenis kortu yapımfirması olarak sizlere, tenis kortu ihtiyacınızda en uygun tenis kortu yapım maliyeti çıkararak, kort yapılacak alanda uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruyacak zeminler hazırlıyoruz. Tenis kortu yapım aşamasında firmamızın kullandığı ürünler, yıllarca kullanılan denenmiş ve sağlamlığı kanıtlanmış ürünlerdir. Tenis kortunun yapılacağı alanda toprak kort, çim kort yada sert kort kullanılacağına karar verdiğinizde firmamızdan fiyat alabilirsiniz. Dilerseniz keşif ekibimiz, sizlere karar veremediğiniz durumlarda yardımcı olacaktır.

Uygun Fiyatlı Tenis kortları yapımı

İstanbul içinde ve çevresinde yıllardır Tenis Kortu Yapım Maliyeti düşük projelerimizle birçok referans edindik. Uzun yıllardıroyun saha yapımı konusunda deneyimli olan firmamız bu güne kadar yüzlerce proje teslimi yapmış ve gerek basketbol saha yapım maliyeti gerek halı saha yapım maliyeti, gerekse çok amaçlı oyun saha yapım maliyetikonusunda en uygun fiyatlarla hizmet verme politikasını izlerken aynı zamanda  en kaliteli malzemeyi kullanarak siz değerli müşterilerimizin güvenini  kazanmaya devam etmiştir. 

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin