info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Tenis Kortu Yapan Firmalar

Tenis Kortu Yapan Firmalar

İstanbul ilinde tenis kortu yapan firmalar arasında lider konumda bulunan firmamızın çok geniş projeleri mevcuttur. Projelerde kullanılan ürünlerin çoğunun firmamız tarafından imal edilmesi, rakip firmalara karşı bir avantaj sağlamış ve tenis kortu yapan firmalar arasında firmamızı liderliğe taşımıştır. Sadece tenis kortu yapımı değil, basketbol sahası yapımı, kapalı basketbol sahası yapımı, açık voleybol sahası yapımı,kapalı halı saha yapımı, açık halı saha yapımı,çok amaçlı spor tesisleri yapımı gibi konularda İstanbul'da lider bir firma olarak yılların bize kazandırdığı bilgi ve tecrübeyi teknolojik gelişmelerle güncelleyerek sizlere bu alanda en iyi hizmeti vermeyi amaç edindik.Bu amacımız doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Oyun sahalarına yatırım getirisi

Oyun sahalarına yatırım yapmak isteyen girişimci insanlarımıza daha sağlam uzun yıllar dayanabilecek oyun sahaları yapmak için devam ettirdiğimiz çalışmalardan yararlanmak için firmamızın bu konudaki bilgi ve tecrübesinden yararlanmanızı öneririz. En uygun fiyatlı tenis kortları başta olmak üzere, standartlara sadık kalarak zemin ve ölçülerde gösterdiğimiz titizlik; daha mutlu sporcuların daha keyifli müsabakalar yapmalarına zemin hazırlıyor. Açık oyun sahalarında mevsim koşullarına dayanıklı malzemelerden ürettiğimiz tenis kortlarıbasketbol sahalarıhalı sahalar ve voleybol oyun sahaları hem sağlığı korumakta hem de uzun yıllar girişimcilere para kazandırmaktadır.

Tenis kortu yapım firmaları arasında biz

 

Tenis kortu yaptırmak istediğinizde şirketimizle irtibata geçerek bu konuda size en az maliyetle en kaliteli ürünler kullanılarak kısa zamanda anahtar teslim projelerin nasıl yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Arazi seçimi keşif ve saha yapım çalışmalarında tüm ekibimiz işinde profesyonel insanlardan oluşmaktadır.

Tenis kortu Maliyeti

firmamızdan seçtiğiniz alanda tenis kortu yaptırmak istediğinizde seçilen alana bağlı olarak değişen çalışmalarla paralel olan işçilik ve malzeme masrafları hesaplanarak sizlere en uygun tenis kortu maliyeti hesaplanır.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin