info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Tenis Kortu Nasıl Yapılır

Tenis Kortu Nasıl Yapılır

Ülkemizde en sevilen spor oyunlarından biri olan ve elit tabakanın daha zarif bulduğu sporlardan biri olan tenis oyunu her yaştan insanın zevkle oynadığı bir oyundur. Tenis kortu nasıl yapılır ya da tenis kortu yapım aşamaları nelerdir gibi soruları merak eden ziyaretçilerimiz için kaleme aldığımız bu yazımızda ana hatları ile Tenis Kortu Nasıl Yapılır sorusunun cevabı üzerinde duracağız.

Oyun sahaları ihtiyaçlarınızda en çok tercih edilen firmalardan biri olarak sizlere, tenis kortu ihtiyacınızda en uygun tenis kortu yapım maliyeti çıkarıyoruz. Kort yapılacak alanda uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruyacak ve uzun yıllar deforme olmayan hava şartlarına dayanıklı tenis kortlarıhazırlıyoruz.

Tenis kortu nasıl yapılır

Tenis kortu yapım aşamasında öncelikli olarak zemin çalışmaları yapılmaktadır. Hafriyat çalışmaları dolgu çalışmaları etrafın ışıklandırılması, ısıtma sistemleri, çadır kapama sistemleri tenis kortu zemin ayarlamaları tribün,  etrafın güvenli çitlerle kaplanması saha çizgileri aşamalarından oluşan tenis kortu yapımı zahmetli bir iş olduğu için, bu işi profesyonel olarak yıllardır yapan deneyimli kadroya sahip oyun sahaları referansları olan firmaları tercih etmenizi öneririz. Firmamız bu alanda yıllardır tenis kortları yapım işlerinde en başarılı firmalardan biridir. Sizlere, seçtiğiniz zemine uygun alt yapı ve üst yapı çalışmalarını titizlikle yapan firmamız en uygun fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Firmamız, taleplerinizle doğru orantılı olarak sentetik kort, toprak kort çim kort ve sert kort saha yapımlarını başarılı bir şekilde yapmaktadır. Tenis kortları ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçtiğinizde sizlere ayrıntılı tenis kort yapımı ve tenis kort fiyatları hakkında bilgi verilir. Açık tenis kortları ve kapalı tenis kortları yapımı konusunda bizlere danışabilirsiniz. Oyun sahaları yapımı konusunda en iyi çözümleri üreten firmamız tenis kort uygulama proje basamaklarını itina ile takip etmekte ve sözleşmede belirtilen sürede tenis kortlarınızı teslim etmektedir.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin