info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Kapalı Saha Yapim Maliyeti

Kapalı Saha Yapim Maliyeti

İşinde profesyonel keşif ekibi, proje ekibi ve projeyi gerçekleştiren deneyimli işçilerimizle söz verdiğimiz sürede oyun sahaları anahtar teslim projeleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu güne kadar yüzlerce oyun sahasını dünya standartlarına uygun olarak inşa ettik ve insanların spor tesislerinde eğlenceli vakit geçirmesini sağladık.  Betonlaşmaya yüz tutan modern dünyada betonlaşan alanların fazlalaşması ile  bu tür sosyal aktivitelere ihtiyaç daha da artmaktadır. Bu alanda yatırım yapmak isteyen birçok girişimci için kısa yoldan kâr etme yollarından biri olan spor sahalarına rağbet eden girişimciler paralarını akıllıca bu tür yatırımlara kaydırarak gelirlerini katlayabilirler. Daha fazla maliyeti olan Kapalı Saha Yapım Maliyeti konusunda da firmamızdan en uygun fiyatları alabilirsiniz.

Deneyim Tecrübe ve hızı Birleştiren  Kapalı Saha Yapım firması

Uzun yıllardır oyun alan yapımı mevzusunda deneyimli olan firmamız bu güne kadar yüzlerce kapalı saha proje teslimi yapmış ve gerek basketbol alan yapım maliyeti gerek halı saha yapım maliyeti, gerekse çok amaçlı oyun alan yapım maliyeti  mevzusunda en münasip fiyatlarla hizmet verme politikasını izlerken aynı zamanda  en kaliteli malzemeyi kullanarak siz kıymetli müşterilerimizin güvenini  kazanmaya devam etmiştir.

Söz verdiğimiz zamanda Anahtar Teslimi yapıyoruz

İşinde yetkin ve uzman keşif ekibimiz, proje ekibi ve  projeyi gerçekleştiren deneyimli işçilerimizle siz değerli müşterilerimize söz verdiğimiz sürede oyun  alanları anahtar teslim  yapıyoruz. Kapalı saha yapım maliyeti konusunda sizlere en kaliteli malzemelerden oluşan ve dünya standartlarına uygun ölçülerde ve konseptte kapalı sahalar yapıyoruz.

Betonlaşmaya yüz tutan çağdaş dünyamızda her geçen  betonlaşan alanların fazlalaşması ile  bu nevi sosyal aktivitelere gereksinimi daha da artırmaktadır.

Yatırımcılar için Büyük Fırsat

Parasını bu alanda değerlendirmek isteyen muhtelif girişimci için en kestirme kâr etme yollarından birisiolan spor alanlarının yapımı ve işletmesine rağbet eden girişimciler paralarını akıllıca bu neviyatırımlara kaydırarak gelirlerini katlayabilirler.  Oyun saha –arazi seçiminde dünyadaki standartlara uyan oyun alanlarını tercih eden müşterilerin haklı beklentisi olan dayanıklı ve sağlıklı spor alanları oluşturmak firmamızın esas  misyonudur.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin