info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Kapalı Saha Yapan Firmalar

Kapalı Saha Yapan Firmalar

İstanbul’da başta halı saha olmak üzere kapalı saha yapan firmalar ve açık oyun sahaları yapan firmaların başında gelen şirketimiz uzun yıllardır bu alanda en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamakta ve şirket misyonu gereği teknolojinin bilimin gelişimini yakından takip ederek, daha yeni daha güncel ve sağlam ürünleri ve malzemeleri kullanarak siz değerli müşterilerimize kapalı saha yapımı konusunda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kapalı Saha Yaptıran müşterilerimiz

Kapalı saha yapımında bizlere başvuran girişimci müşterilerimize basketbol sahaları, voleybol sahaları halı sahalar, açık sahalar ve kapalı sahaları dünya standartlarına ve ölçülerine uygun şekilde projelendiriyoruz. Kapalı saha yapımı fiyatlarımız güncellenmekle birlikte piyasa değerinin altında seyreder. Kullandığımız kaliteli malzemelerle uzun yıllar boyunca deformasyona uğramayan oyun sahaları yapımı konusunda yılların tecrübesine sahip bir firma olarak hizmet veriyoruz. Bu açıdan spor sahaları konusunda firmamızı tercih eden müşterilerimiz artmaktadır.

Kapalı saha maliyetleri

Kapalı saha yapan firmalar arasında lider konumda olan firmamızda kapalı saha maliyetleri de düşük tutulmakla birlikte kendi imalatımız olan ve saha yapım sürecinde kullandığımızı bazı ürünlerimizi daha ucuz fiyatlara mal edebilmemizin bir sonucu olarak sizlere çok daha uygun fiyat teklifleri verebiliyoruz.

Oyun sahası yaptırmak istediğinizde bizi arayın

Her türlü oyun sahası ve panel çit ihtiyaçlarınızda kalıcı ekonomik çözümler sunan firmamızla irtibata geçerek paranızı en iyi şekilde değerlendirmiş olursunuz. Bu alanda profesyonel olmamız nedeni ile en iyi hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Oyun sahaları için Alan Seçimi

Oyun sahası için nereyi seçeceğiniz konusunda şüpheleriniz varsa, bu alanda projelendirme yapan ve her biri kendi alanında uzman mühendis ve mimar takım arkadaşlarımız, tekniker ve teknisyenlerimizle sizlere en uygun alan seçimi hakkında yardımcı olmaktayız. Arazinin yapısı, konumu kapalı saha mı yapılacağı yoksa açık sahanın mı tercih edileceği konusunda fikir alışverişi için firmamızla irtibata geçmeniz ve en uygun fiyat teklifi almanız siz değerli girişimcilerimizin yararınıza olacaktır.

Neler Yapıyoruz

Firma olarak panel çit ve güvenlik sistemlerinin yanı sıra voleybol saha yapımı, halı saha yapımı, çok amaçlı oyun sahaları, tenis kortu, basketbol sahaları ve her türlü kapalı spor alanlarının anahtar teslimi projelerini üstleniyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin