info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Kapalı Saha Nasıl Yapılır?

Kapalı Saha Nasıl Yapılır?

Kapalı saha nasıl yapılır, kapalı sahalar basketbol, voleybol tenis ve futbol halı sahaları olarak farklı oyun sahaları yapan firmamız, taleplerinize göre, kapalı saha yapımı işlerini de özenle yapmaktadır. Kapalı sahalar açık sahalardan daha maliyetlidir. Oyun sahasının yapılmasını müteakip kapalı olarak inşa edilen oyun sahalarında kaplama olarak, taleplerinize göre branda kaplama,  sackaplama veya PVC kaplama kullanılabilmektedir. Bu seçim toplam maliyeti direkt olarak etkiler.

Kapalı saha maliyetlerini etkileyen faktörler

Ayrıca saha boyutları da maliyeti etkileyen diğer faktörlerdir. Ticari amaçlarla yapılan kapalı oyun sahaları 50 metre uzunluk ve 30 metre genişlik ölçülerine kadar firmamız tarafından yapılabilmektedir. Genel olarak kapalı saha ölçüleri tercihen 25 metre genişlik ve 45 metre uzunlukta olmaktadır. Saha ölçüsü arttıkça kapalı oyunsahası yapım maliyeti de o oranda artmaktadır. Kapalı sahalarda fiyatı belirleyen kriterler arasında zemin kaplama çeşididir.

Kapalı Saha Nasıl Yapılır

Standart olarak bir kapalı saha inşa edilirken beton hatıl çekilir, konstrüksiyon ve PVC tel örgü çekilir. Aydınlatma sistemi ve branda çekilmesi ile iş son bulur. Standart bir kapalı futbol sahası için bu aşamalardan geçilir. Firmamızın kapalı saha projelerinde isteğe göre açılıp kapanabilen kapalı saha sistemleri de yapılmaktadır. Böylece kapalı havalarda kapanabilen ve açık havalarda üstü açılabilen oyun sahalarının daha verimli şekilde kullanılması sağlanabilir.

Firmamız İstanbul ve ilçelerinde uluslararası standartlara uygun açık ve kapalı saha kurulumlarını yıllardır özenle yapmaktadır. İster kapalı oyun sahası olsun isterse açık oyun sahaları olsun bu konuda en kaliteli sistemleri en uygun fiyatlarla ve kısa zamanda yapmayı taahhüt ediyoruz.

Kapalı oyun sahaları ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek, sıfırdan anahtar teslim aşamasına kadar firmamızın saha yapım aşamaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat tekliflerini de firmamızdan alabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin