info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Halı Saha Yapım Aşamaları

Halı Saha Yapım Aşamaları

Uzun yıllardır Halı Saha Yapım ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan firmamız gerek panel çit güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınızda gerekse halı saha yapım ihtiyaçlarınızda en güvendiğiniz firma olmaya devam ediyor.

 Uzun yılların getirdiği bir tecrübe birikimi ile ve modern teknolojik gelişmelerin yakından takip edilmesi ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi güncelliyoruz. Uzman takım arkadaşlarımızla oluşturduğumuz keşif ve montaj ekibimizle sizler için açtığımız internet sitemizden bizlere kolayca ulaşarak halı saha, basketbol sahası, voleybol sahası tenis kortu gibi oyun tesislerinin yanı sıra güvenliğiniz için panel çit montajını da itina ile yapıyoruz.

Halı Saha Nasıl Yapılır,Halı Saha Yapım Aşamaları  

Halı saha yapılmadan önce yer tespiti yapılmalıdır. Seçilen uygun alanda konum belirlendikten sonra çevrenin hatıl duvarlarının birbirlerine 90 derece dik olması sağlanır. Daha sonraki aşama iş araçları ile saha yüzeyinin düzeltilmesi işlemine başlanır.

Halı saha dolgu aşaması

Bu aşamadan sonra saha içinde drenaj kanallarının yapım aşamasına geçilir. Bu aşama bittikten sonra dolgu için kırma taşların doldurulması sağlanır. İnce ve kalın kırma taş dolgularından sonra zeminin pürüzsüz hale getirilmesi, gerekli meyilin verilmesi sağlanır.

Halı saha aydınlatma ve galvanizli tel örgü çekilmesi

Sahanın son çalışmaları yapıldıktan sonra sahayı korumak amacı ile galvanizli tel örgüler kullanarak sahanın çevrelenmesi ve en son aydınlatılması aşamalarına geçilir. Zemin işlemlerinin bitiminin ardından suni çim kaplamasına geçilir. Belli bir program dahilinde ilerleyen bu işlemleri hızlı ve güvenli bir şekilde, takım çalışması ile programa uygun olarak yapıyoruz ve söz verilen günde halı saha anahtar teslimini gerçekleştiriyoruz.

Suni Çim Halılar

Yapılan plan ve programa göre hiçbir boşluk bırakılmaksızın suni çim halılar sahaya itina ile yerleştirilmektedir. Tutkal kullanılarak parçalar yapıştırılmaktadır. Müşterinin isteği doğrultusunda sarı çizgi veya beyaz çizgi çekilmektedir. Bu zemine silis kum dökülerek özel makinelerle yedirilmektedir. Halı saha yapımı konusunda teknik ayrıntılar için firmamızın yetkilileri ile irtibata geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla sizlere halı saha yapımı konusunda yardımcı oluyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin