info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Halı Saha Yapan Firmalar

Halı Saha Yapan Firmalar

Panel çit firmamız geniş iş yelpazesi ile halı saha yapan firmalar içerisinde İstanbul’da köklü bir firma olarak bünyesinde barındırdığı ve İşinde profesyonel keşif ekibi, proje ekibi ve projeyi gerçekleştiren deneyimli işçilerimizle söz verdiğimiz sürede oyun sahaları anahtar teslim projeleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu güne kadar sıfırdan alarak anahtar teslimi sürecine kadar teslim ettiğimiz halı saha projeleri referanslarımız gittikçe artmaktadır.  Bu güne kadar Halı Saha Yapan Firmalar arasında en köklü firmalardan biri olan halı saha yapım firmamız, imza attığı yüzlerce projeyi yüz akı ile teslim etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Daha profesyonel Halı Sahalar

Özellikle oyun sahaları söz konusu ise, İstanbul ilinde halı saha yapan firmalar içerisinde en profesyonel firma olarak halı saha seçiminde Avrupa ve Dünya standartlarına uygun ölçülerde ve uygun malzemeler kullanarak çok daha uzun ömürlü ve mevsim şartlarına karşı dayanıklı açık ve kapalı spor sahaların yapımını başarı ile gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Halı Saha Yapımı

İstanbul ilinde gittikçe artan bir ihtiyaç olan spor oyun tesisleri arasında en çok ilgi gören halı saha yapımı konusunda sizlere profesyonel çözümler sunan İstanbul’un en köklü firmalarından biri olan şirketimize danışarak, en verimli halı saha yapımı için gerekli olan araştırmalar ve incelemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı saha yapımı konusunda firmamız sizlere en iyi hizmeti verecektir. Sahip olduğumuz halı saha yapım projelerimiz ve çoklu referanslarımız bunun en iyi kanıtıdır.

Çok Amaçlı Spor Saha Yapım Maliyetleri

İstanbul’da ve çevresinde En ucuz maliyetli spor sahaları yapım işlerini sıfırdan alarak anahtar teslim aşamasına dek üstlenen saha yapım firmamızdan spor sahaları anahtar teslim projeler hakkında detaylı bilgi almak ve artan referanslarımız hakkında bilgi edinmek için şirketimizle iletişime geçiniz.

Kapalı Saha Yapımında Yılların Tecrübesi

Uzun süreçte kitlelerin üretken bir biçimde kullanabilecekleri spor alanları, tenis kortları, halı alan yapımı, basketbol sahaları yapımı ve bu alanların panel çitlerle çevrelenmesi gibi güvenlik sistemleri projelerinde uzman ve deneyimli firmamızdan yararlanmanız menfaatiniz icabıdır. Hem kısa sürede hem de çok uygun fiyatlarla halı saha ve diğer spor sahalarını sizler için dünya standartlarında yapıyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin