info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Halı Saha Nasıl Yapılır

Halı Saha Nasıl Yapılır

Halı saha nasıl yapılır sorusu birçok müşterimiz tarafından merak edilen bir konu olduğu için bu yazımıza kabaca halı saha yapım aşamalarını anlatacağız. Halı sahayapılmadan önce aplikasyon çalışmaları yapılır, bu şekilde zeminin sıfır koduna gelmesi gerekir. Silindir aracı yardımı ile alan düzleştirilir, çevre hatılları için 25-30 cm derinlikte kazı yapılmaktadır. Zemin kısma yağmur suyu geldiğinde suyun tahliyesi için PVC tip boruların hatıl içine yerleştirilmesi gerekir.

Halı Saha nasıl yapılır

Betonarme hatıl oluşturulduktan sonra makine yardımı ile alana kırma taş serilir ve uygun ölçülerdeki silindir aracı ile zemin düzleştirilir. Altyapı işlerinin tamamlanmasının ardından boruların kaynak işleri yapılır. 

Halı Saha yapım aşamalarındaki süreçler

Tüm çalışmalarda kullanılan ve dışta kalan direklerin oksijenle tepkimeye girip paslanmasını önlemek için pas önleyici boya olan antipas ile kaplaması yapılır. Sahanın galvanizli helezonik tel ile kaplanması ve file işlerinin ardından aydınlatma sisteminin yapılmasına geçilir. Standart olarak 12 adet projektör direkleri kullanılır ve ışıklandırma için genellikle 400 Watt metal ampüller kullanılır. Son aşamada suni çim sürecine geçilir. Çizgiler standartlara uygun şekilde kesilir ve yerleştirilir.

Halı Saha yapımı işlerinde Firmamız

Halı saha yapımında uzun yılların getirdiği bilgi ve tecrübe ile birlikte sahip olduğumuz çoklu referanslarımız ve başarılı iş bitirme projelerimizle büyümeye devam ediyoruz. Halı saha yapım işlerinizde sizlere en uygun fiyat teklifleri sunan firmamız, söz verilen zamanda iş teslimi yapar. Kullanılan malzemeler standartlara uygun şekilde kullanılır. Uzun ömürlü dayanıklı profesyonel oyun sahaları yapımı konusundaki ihtiyaçlarınızda İstanbul’da merkezi bulunan firmamızla iletişime geçerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Halı saha yapım Maliyeti

Firmamız halı saha yapım maliyetlerini en düşük tutan firmalardan biridir. Oyun sahaları ve güvenlik çitleri konusunda gerekli olan malzemelerin büyük bir bölümünün üretimini de yapan firmamızdan uygun halı saha yapım fiyat teklifleri alabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin