info@hakanpanelcit.com
0212 510 11 45 - 0542 209 18 18

Basketbol Saha Yapım Maliyeti

Basketbol Saha Yapım Maliyeti

Dünyada en çok sevilen oyunlardan biri olan Basketbol oyunu ergen yaşlarda boy uzatmaya yarayan fiziksel bir oyun olarak toplamda 5-5 10 kişi ile oynanan bir oyundur. Yüksek yere karşılıklı olarak konumlandırılmış 2 potadan karşıdakine en çok top geçiren maçı kazanır. Bu rekabet hararetli bir oyun süreci boyunca işlemeye devam eder. Kapalı ve açık sahalarda oynanan bir oyun basketbol oyununun zevkle oynanması için basketbol sahasının da kurallara ve standartlara uygun olarak imar edilmesi gerekir.

Basketbol sahası ideal ölçüleri

 Boyu 28 metre ve genişliği 15 metre olan dikdörtgen şeklindeki alan ortadan bir çizgi ile ayrılır ve bu çizginin her iki tarafı yarı alanları ifade eder.45 santimetre çapa sahip olan demir çembere top geçirmek tüm oyuncuların hedefidir. Son derece zevkli oynanan bu oyundan hem basketbol oyuncularının hem de izleyicilerin yeterince zevk alması için basketbol sahası yapımı konusunda titiz davranmak ve FIBA standartlarına uygun Basketbol Saha Yapımgerçekleştirmek gerekir.

Basketbol Saha Yapım Maliyeti

Basketbol Saha Yapım Maliyeti konusunda lider firmalardan biri olarak hem oyuncuların hem de izleyicilerin bu keyif verici oyundan daha çok keyif almasını sağlamak amacıyla standartlara uygun Basketbol Saha Yapımhizmeti veren bir firma olarak Basketbol Saha Yapım Maliyeti konusunda da en uygun fiyatları sunuyoruz. Yılların bilgi ve deneyimine sahip çalışanlarımızla, basketbol sahası yapımında en önemli husus olan zeminin dikkat gerektiren yapım sürecini başarı ile üstleniyoruz. Oyuncuların sakatlanmasını önlemek için standartlara uygun olarak hazırladığımız Basketbol Saha Yapım aşamalarından biri olan zemin yapımı konusunda gerekli eğimi kurallara uygun şekilde hazırlarken oyuncuların güvenliğini de titizlikle en ince ayrıntısına kadar düşünerek planlıyoruz. Basketbol Saha Yapım Maliyeti konusunda en uygun maliyet fiyatlarını çıkaran firmamız en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Böylece basketbol sahasının uzun yıllar boyunca deformasyona uğramadan en verimli şekilde kullanılması için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin